Końcówki niskoobrotowe

Stomatologiczne końcówki niskoobrotowe są to rotacyjne narzędzia dentystyczne. W odróżnieniu od turbin wysokoobrotowych, jako źródło napędu wykorzystują mikrosilnik stomatologiczny. Mikrosilniki stomatologiczne w zależności od rodzaju osiągają prędkości od 0 do 40 000 obrotów na minutę (RPM). Stąd bierze się nazwa "niskoobrotowe" - w porównaniu do turbin stomatologicznych, których prędkość sięga 300 000 obrotów na minutę, wartość 40 000 obrotów na minutę wydaje się być wartością niską.

Stomatologiczne końcówki niskoobrotowe dzielimy na kątnice stomatologiczne, prostnice stomatologiczne oraz służące jako źródło ich napędu mikrosilniki stomatologiczne.

 

W naszej ofercie odnajdą Państwo wysokiej klasy:

- kątnice stomatologiczne Tealth bez chłodzenia,

- kątnice stomatologiczne Tealth z chłodzeniem,

- kątnice stomatologiczne Tealth z chłodzeniem i z generatorem światła,

- kątnice stomatologiczne Younity bez chłodzenia,

- prostnice stomatologiczne Telath bez chłodzenia,

- prostnice stomatologiczne Tealth z chłodzeniem,

- prostnice stomatologiczne Younity bez chłodzenia,

- stomatologiczne mikrosilniki pneumatyczne Tealth bez chłodzenia,

- stomatologiczne mikrosilniki pneumatyczne Younity bez chłodzenia,

- stomatologiczne mikrosilniki pneumatyczne Tealth z chłodzeniem,

 

Zarówno Tealth, jak i Younity są markami oferującymi chińskie końcówki stomatologiczne najwyższej jakości. Są to końcówki niskoobrotowe, kątnice stomatologiczne, prostnice stomatologiczne jak i stomatologiczne mikrosilniki pneumatyczne, które są bardzo rzetelnie wykonane. Będą to końcówki przewidywalne, dobrze wyważone i niezawodne. Na wszystkie końcówki stomatologiczne Tealth i Younity udzielamy gwarancji i zapewniamy do nich serwis pogwarancyjny.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry