Filtruj według

Turbiny bez światła

Kątnice turbinowe bez światła są podgrupą turbin stomatologicznych. Są turbinami najprostszymi konstrukcyjne, lecz nie oznacza to spadku funkcjonalności mechaniki. Rotory użyte w turbinach stomatologicznych bez światła są tak samo zaawansowane, jak te w turbinach ze światłem. Wszystkie modele turbin stomatologicznych Younity bez światła są nakręcane bezpośrednio na rękaw Midwest 4, czyli na rękaw z 4 otworami. Jeśli posiadają Państwo rękaw ze światłem, turbiny Younity bez światła będą również bez problemu pasowały. Turbiny stomatologiczne Younity bez światła nie występują w opcji na szybkozłączkę. Aby podłączyć turbinę stomatologiczną Younity bez światła do rękawa ze światłem, na którym była wcześniej używana szybkozłącza, taką szybkozłączkę należy po prostu odkręcić.

 

Kątnice turbinowe Younity występują w dwóch wariantach wielkości główek - mniejsza (model M) i większa (model S), oraz w dwóch wariantach chłodzenia - spray jednopunktowy i spray trójpunktowy. Modele turbin stomatologicznych Younity z pojedynczym sprayem dostępne są w podstawowej albo średniej klasie jakościowej. Modele z chłodzeniem trójdrożnym dostępne są w klasie wykonania podstawowej, średniej oraz premium.

 

Wszystkie turbiny stomatologiczne Younity są końcówkami stomatologicznymi rewelacyjnie wyważonymi o bardzo dużej mocy. Cechuje je nienaganna precyzja wykonania oraz wysoka kultura pracy. Z powodzeniem można zaryzykować twierdzenie, że są to najlepsze chińskie końcówki stomatologiczne na rynku. Turbiny stomatologiczne Younity w podstawowej klasie jakościowej charakteryzują się poprawnymi parametrami pracy przy zachowaniu przystępnej ceny. Turbiny w klasie średniej i premium, czyli Gold i Platinum polecamy dla użytkowników najbardziej wymagających. Jeśli raz spróbujesz pracy turbiną Younity w wersji Gold lub Platinum, nie wrócisz już do swojej poprzedniej turbiny. Nie wierzysz? Wypróbuj.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry